Ons team

 

Chris Krabben

Commercieel Algemeen Directeur

chris@hibernis.nl

André Lammers

Technisch Directeur

andre@hibernis.nl

Melanie Krabben

Administratie

melanie@hibernis.nl

Nivard Koskamp

Software Engineer / Projectmanagement

nivard@hibernis.nl

Raoul van den Berg

Software Engineer

raoul@hibernis.nl

                                       

Michiel Legters

Applicatie en Mediaontwikkelaar

michiel@hibernis.nl

Tom Krabben

Digital Designer

tom@hibernis.nl

Lars Abbink

Software tester

lars@hibernis.nl

Niek van Wijngaarden

Projectmanagement

niek@hibernis.nl

 

Michael Ploeger

Software Engineer

michael@hibernis.nl

Mart Holkenborg

Software Development (stagiair)

Mart@hibernis.nl

 

Pieter Douma

Software Engineer (stagiair)

pieter@hibernis.nl